tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

ADINIZ SOYADINIZ

TELEFON NUMARANIZ

ADRES GİRİNİZ

ADET SEÇİNİZ

Erken Boşalmaya Geciktirici Sprey

Erken Boşalmaya Geciktirici Sprey, bir erkeğin cinsel hayatındaki erken boşalmayı önlemektedir. Sevilen bir kadın ile birlikte olunduğunda o gecenin ya da anın unutulmayacak bir deneyim olması gerekmektedir. Bu yüzden burada bir erkeğe her açıdan büyük görev düşmektedir. Bu görev erkeğin birlikte olduğu partnerini her yönden zevk dalgasına boğmaktır. Erken boşalma hissi gelmeden bunu geciktirmek ve ertelemek için çoğu erkek seks sırasında bile zevk alamamaktadır. Tüm bu olumsuzluklar bir kenara bırakılarak bir erkek erken boşalmaya geciktirici sprey ile erken boşalma sorunu ortadan kalkmaktadır. Erken boşalmaya sebep olan o hafif zevk dalgalarını ortadan kaldırarak gerçek bir cinsellik deneyimi yaşanmasına vesile olur. Bu yüzden geciktirici sprey alın ve penisinizin üzerinize sıkın. Saatler süren bir cinsellikten sonra nasıl bir etkiye sahip olduğuna kendinizde karar verebilirsiniz.

 

Erken Boşalmaya Geciktirici Hap

Erken Boşalmaya Geciktirici Hap, zararlı etkileri yoktur. Bir hap olduğu için bazı kişiler yan etkilerinden korkabilmektedir. Fakat bunun tam tersine erken boşalmaya geciktirici hap etkisi bir erkeğin penisine doğrudan etki eder. Partner ile cinsel birleşim sırasında erken boşalma korkunuzu bile önleyecektir. Erken boşalma korkusu olmadan, tatminkâr bir cinsellik deneyimi yaşanabilir. Bu hem erkek için son derece hazla dolu bir gece olur, hem de partner için. Çünkü bir kadını yönlendiren her zaman için bir erkektir. Bu yönlendirmenin kusursuz olması partnerinde erkeği hakkında kusursuz hissetmesine neden olur.

 

Erken Boşalmaya Geciktirici Krem

Erken Boşalmaya Geciktirici Krem, erken boşalma sürecini erteleyen ve iyi bir seks hayatının oluşmasını sağlayan ürünlerden bir tanesidir. Uygulanış biçimi ve etkisi oldukça sağlamdır. Bir erkeğin cinsellik sırasında hiçbir sorun yaşamadan erken boşalma isteğini geciktirmektedir. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığında bir süre sonra erken boşalmaya geciktirici krem için bir ihtiyaç duyulmayacaktır. Bunun için erken boşalmayı önleyici geciktirici krem kullanmak oldukça faydalıdır. Kimyasal madde barındırmadan en etkili bileşenleri içerisinde barındırmaktadır. İlişkiye başlamadan 15 dakika kadar önce sürülmesi tam bir etki verebilmesi için yeterlidir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?