tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

ADINIZ SOYADINIZ

TELEFON NUMARANIZ

ADRES GİRİNİZ

ADET SEÇİNİZ

Geciktirici İlaçlar

Geciktirici İlaçlar kişinin cinsel hayatının forma sokulması, düzen içerisinde olması ve sosyal hayatın içinde kendinden emin bir tavrın takınabilmesi açısından önemlidir. Her bir düşünce parçası insanın zihnen psikolojisini biçimlendirir. Bu yüzden tüm çıplaklığı ile bir ilişkide olmak, partnerle bir ilişkinin ana temelidir. Burada özel mahremlerle hoş bir gece geçirilir. Bu gecenin sürekliliğinin sağlanması erkeğin erken boşalmama sorunu ile ilişkilidir. Bir erkek bu sorununu geciktirici ilaçlar kullanarak erken boşalmaya çözüm bulabilir. Bu yüzden kesin ve doğru bir kanıtsa bu ilaçlar, mutlu olabilmenin ve mutlu etmenin sırrını barındırmaktadır.

 

Geciktirici İlaç Kullanımı

Geciktirici İlaç Kullanımı, herhangi bir sıkıntı, problem yâda sorunları oluşturmamaktadır. Aksine düzenin işaretidir. Bu düzen her bir insanın gerçekten ihtiyacı olan ve bir gün mutlaka yapacağı cinsellik deneyimidir. Bu yüzden erkeğin geciktirici ilaç kullanımı sırasında mutlaka kararlı olması şarttır. Testislerin alt tarafına doğru püskürtülür ve ilişki zamanından yaklaşık yarım saat önce uygulanması önerilir. Ayrıca bu ilaçların yanında kullanılmaması gereken bazı yiyecek ya da içecek maddeleri de bulunmaktadır. Bu yüzden geciktirici ilaçlar kullanılırken bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Geciktirici İlaç Etkileri

Geciktirici İlaç Etkileri için cinsel ilişkiden kısa bir süre önce kullanılması durumunda gecenizi erkenden bitirmek zorunda kalmazsınız.  Geciktirici ilaç etkileri sayesinde boşalma sürenizi yaklaşık 50 dakika uzatırsınız. Böylece hem partnerinizi yarı yolda bırakmaz, hem de geceyi kendine güvenen mutlu bir adam olarak bitirirsiniz.

 

Geciktirici İlaç Uzun Geceler

Geciktirici İlaç Uzun Geceler, bir erkeğin kadınından istediği bir fantazisidir. Çoğu erkekte sabahlara kadar süren bir cinsel birleşim hevesi vardır. Böylece doyumu fazlasıyla alarak ve yaşatarak hayatında kendini mutlu edebilecek bir heyecanı bulabilmektedir. Bir cinsel ilişkinin uzun sürmesi erkeğin performansına bağlıdır. Eğer erken boşalmadan bir gecenin başlangıcı, sabahla sonlandırılmak isteniyorsa geciktirici ilaç kullanılmalıdır. Böylece geciktirici ilaç uzun geceler partnerleri birbirine daha da yakınlaştıracaktır.

 

Performans Artışı

Performans Artışı, bir kadın için erkeğinin ritmidir. Eğer erkek gereken cevabı cinsellik sırasında verebiliyorsa o cinsel birleşim için mükemmel bir puana tabi tutulur. Bu yüzden erkeğin erken boşalmadan, cinsel isteksizlik yaşamadan ve peniste bir sertleşme sorunu olmadan cinselliği partneri ile yaşayabilmesi gerekmektedir. Böylece performans artışı doğru bir oranla erkeğin tüm bedenini kuşatırcasına zevkini arttırır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?