tl

HIZLI SİPARİŞ VER!

Hemen Sipariş verin. Ürününüz ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile ayağınıza gelsin.

ADINIZ SOYADINIZ

TELEFON NUMARANIZ

ADRES GİRİNİZ

ADET SEÇİNİZ

Geciktirici Sprey Kullanımı

Geciktirici Sprey Kullanımı

Erkeklerin çoğunlukla cinsel ilişki sırasında korkuları vardır. En büyük korkularından birisi ise erken boşalma sorunudur. Bunun için birçok çözüm yolları deneyip istedikleri cinsel ilişkiyi yaşayamamaktadırlar. Erken boşalma sorununa karşı üretilmiş olan ve birçok erkeğin memnun kaldığı geciktirici sprey kullanmaktır.

Geciktirici sprey kullanımı bedene ve yaşa göre değişmektedir. 18-60 yaş arası erken boşalma sorunu yaşayan veya bunu engellemek isteyen her insan kullanabilmektedir. Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık olarak 5 dakika önce uygulanması gerekmektedir. Yaşı ve bedeni de göre de bu süre kısar ya da 10 dakika gibi uzayabilmektedir. Her insanın vücudu farklı etkiler yaratabildiğinden etki süresi yarım saate kadar çıkabilmektedir. Spreylerin her insana göre farklı çeşitleri vardır. Bunlardan size en uygun olanını seçmelisiniz. Hayâlara ve Penise sıkılması daha sonra masajla bütünleştirmenizle uzun süreli etki sağlayabilmektedir.

            Geciktirici sprey kullanımı;

  • Öncelikle prospektüsü okumalısınız.
  • Cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 5-10 dakika öncesinde kullanmalısınız.
  • Penisiniz ereksiyon halini almalıdır.
  • Daha sonra spreyi çalkalamalısınız.
  • Penisin sünnet kesim bölgesini tutarak spreyi sıkmalısınız.
  • Penisin duyarlı olan kısımlarına sıkarak masajla bütünleştirmelisiniz.
  • Son olarak ise testislerinize sıkınız. Aynı şekilde masaj yapmalısınız.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra cinsel ilişkiye girmenizde bir sakınca bulunmamaktadır. Uzun süre partnerinizle birlikte çok büyük tat alacağınız bir cinsellik yaşayarak mutluluğun doruklarına çıkabilirsiniz. Erken boşalma sorunu için çok iyi bir etki sağlamaktadır. Bayanlar karşısında sıkılmadan, sorunsuz olarak kullanabileceğiniz spreyin yan etkileri bulunmamaktadır. İstekli, canlı bir cinsel ilişki sizleri beklemektedir. Sağlıklı bir cinsel ilişki yaşayabileceğinizin garantisi verilebilmektedir. Erken boşalma sorunuzun olmayıp daha uzun süre sex yapmak istiyorsanız da kullanmalısınız. Cildinizin beslenmesi için de yararlı bir üründür. Erkeklerin vazgeçmediği ürünler arasında yer almaktadır.

Bundan önceki yazımızda Geciktirici Sprey hakkında genel bilgilere yer verilmiştir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?